03.01.2019 року відбудеться аукціон з продажу нерухомого майна комунальної власності, а саме:
— Нежитлова будівля літ.А, загальною площею — 1896,5 кв.м. розташоване за адресою м. Біла Церква, вул. Матросова, 48.
Початкова ціна об’єкта — 1 256 807 грн.
Опис об’єкта: Нежитлова будівля;
Адреса: м. Біла Церква, вул. Матросова, 48
Відомості про об’єкт: одноповерхова нежитлова будівля складу, загальною площею – 1896,5 м2. Обєкт розташований на околиці в промисловій частині міста. Зведений в 1988 р. Стан конструктивних елементів будівлі – незадовільний. Фундамент – бетонний, стіни – цегляні, підлога – цементна, вікна — дерев’яні, двері –дерев’яні, металеві. Стіни частково мають тріщини та потребують зміцнення фундаменту та укріплення поясами. Будівля потребує капітального ремонту. В приміщенні відсутнє інженерне забезпечення, окрім освітлення. Група капітальності будівлі – ІІ.
Умови продажу об’єкта:
— подальше використання об’єкта визначає покупець;
— утримання об’єкта у належному санітарно-технічному стані;
— забезпечення благоустрою прилеглої до об’єкта території;
— відчуження об’єкта приватизації з додержанням умов, на яких він був придбаний;
— питання землекористування покупець вирішує самостійно.
Аукціон буде проведено 03.01.2019р за допомогою системи електронних аукціонів Prozorro.Продажі.
Посилання на лот в системі Prozorro.Продажі — https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-16-000004-2
Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків:
https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2
Заяви на участь в аукціоні приймаються виключно на акредитованих Prozorro.Продажі електронних майданчиках.
Ознайомитись з об’єктом приватизації можна в робочі дні за місцем його розташування.
Додаткову інформацію про об’єкт можна отримати за адресою: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2. тел. (04563) 5-86-74, 5-35-31.