Головна > Новини > Результати аукціону

Результати аукціону

10.09.2018 року відбувся перший аукціон з продажу комунального майна м. Біла Церква, за допомогою системи Prozorro.Продажі.
Так, дійсно дана система має ряд переваг що дозволяють проводити приватизацію ЯКІСНО ПРОЗОРІШЕ, зокрема:
— орган приватизації до початку аукціону не має жодної інформації про зареєстрованих учасників про їх кількість, їх пропозиції до стартової ціни, також сам аукціон проводиться без будь-якого втручання з боку органу приватизації, автоматично за допомогою програмного комплексу акредитованого майданчику. Розкриття назви учасників відбувається лише після завершення аукціону.
Тож, наразі, об’єкт нерухомого майна що фактично тривалий час невикористовувався та був частково занедбаний було реалізовано за ціною 615 000 грн., при цьому стартова ціна складала 481 303 грн. Вважаючи на стан будівлі можна сказати що дана ціна є гарним показником реальної роботи системи Prozorro.Продажі.
Відповідно до регламенту проведення електронних аукціонів 17.09.2018 протокол проведення аукціону було підписано акредитованим майданчиком, переможцем аукціону та органом приватизації.
Очікуємо на підписання договору купівлі-продажу та сплати за об’єкт приватизації.

Переглянути текстову версію аукціону можна за посиланням — https://ea2.openprocurement.auction/auctions/1695f7ad039a40c7a0abd5567462ae55