Головна > Новини > Безхазяйні мережі > Безхазяйні мережі освітлення та інженерних мереж – електроустановок, бульв. Олександрійський, 11

Безхазяйні мережі освітлення та інженерних мереж – електроустановок, бульв. Олександрійський, 11

Оголошення №5

Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради повідомляє про постановку на облік безхазяйних водопровідних, каналізаційних (мереж водовідведення), місцевих (розподільчих) теплових мереж, зливної (дощової) каналізації, освітлення та інженерних мереж – електроустановок (трансформаторних підстанцій, повітряних ліній, кабельних ліній)

 

  1. Місцезнаходження безхазяйного об’єкта: 09100,  Київська область, м. Біла Церква, територія  комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка»  по  бул. Олександрійському, 11.
  2. Опис безхазяйного об’єкта.

Безхазяйний об’єкт складається із:

2.1.  металеві опори – 5 шт.;

       світильники паркові форма «Шар» – по 3 шт. на кожній опорі;

       кабельна лінія прокладена під землею  – приблизно 93 м.

2.2. металеві опори – 4 шт.;

       світильники паркові форма «Шар» – по 2 шт. на кожній опорі;

       кабельна лінія прокладена під землею  – приблизно 56 м.

2.3. металеві опори – 8 шт.;

       світильники паркові форма «Фонарь» – по 3 шт. на кожній опорі;

       кабельна лінія прокладена під землею  – приблизно 80 м.

 

Термін перебування безхазяйного об’єкта на обліку — 3 (три) місяці з дня публікації цього оголошення.

Претензії, заявки щодо права на виявлений об’єкт, який перебуває на обліку як безхазяйний, приймаються Управлінням  комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2, — по 28 жовтня 2017 року.

Якщо протягом трьох місяців з дня опублікування оголошення власник виявленого безхазяйного об’єкта  не заявить про своє право і не буде знайдений, безхазяйний об’єкт переходить у власність територіальної громади міста Білої Церкви.

Довідки за тел.: (0456) 35-35-31, 35-14-25.