Головна > Новини > Безхазяйні мережі > Мережа зовнішнього освітлення — вул. Ставищанська, 128

Мережа зовнішнього освітлення — вул. Ставищанська, 128

Оголошення №1

Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради повідомляє про постановку на облік безхазяйних водопровідних, каналізаційних (мереж водовідведення), місцевих (розподільчих) теплових мереж, зливної (дощової) каналізації, освітлення та інженерних мереж – електроустановок (трансформаторних підстанцій, повітряних ліній, кабельних ліній)

 

  1. Найменування безхазяйного об’єкта, який взято на облік:  — Мережа зовнішнього освітлення (надалі – безхазяйний об’єкт).

Місцезнаходження безхазяйного об’єкта: 09100,  Київська область, м. Біла Церква, прибудинкова територія  житлового будинку по  вул. Ставищанська, 128.

  1. Опис безхазяйного об’єкта.

Безхазяйний об’єкт складається із:

— залізобетонні опори – 5 шт.;

— лінія СІП – приблизно 110 м;

— світильники – 4 шт.;

— прожектори – 2 шт.

  1. Термін перебування безхазяйного об’єкта на обліку.

Три місяці з дня публікації цього оголошення.

 

Претензії, заявки щодо права на виявлений об’єкт, який перебуває на обліку як безхазяйний, приймаються Управлінням  комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2, — по 07 липня 2017 року.

Якщо протягом трьох місяців з дня опублікування оголошення власник виявленого безхазяйного об’єкта  не заявить про своє право і не буде знайдений, безхазяйний об’єкт переходить у власність територіальної громади міста Білої Церкви.

Довідки за тел.: (0456) 35-35-31, 35-14-25.