Головна > Оголошення > Конкурс > Вивчення попиту — вул. Л.Курбаса, 3

Вивчення попиту — вул. Л.Курбаса, 3

Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради повідомляє, про вивчення попиту на право укладення договору оренди на нежитлове приміщення площею — 33,6 м. кв, що знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Л. Курбаса, 3.

Інформація про проведення вивчення попиту на право укладення договору оренди комунального майна опублікована в суспільно-політичному виданні «Главная газета» №20 (397).
Бажаючим прийняти участь, необхідно подати до управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради такі документи:

1. Нотаріально засвідчені копії установчих документів;
2. Завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
3. Нотаріально засвідчену копію про реєстрацію неприбуткової організації (для неприбуткових організацій);
4. Пропозиції щодо виконання умов вивчення попиту;
5. Пропозиції щодо розміру та терміну сплати орендної плати;
6. Додаткові зобов’язання щодо поліпшення, розвитку та експлуатації об’єкта;
7. Техніко-економічне обґрунтування укладення договору оренди (обсяг ресурсів, які будуть залучені, продукція, послуги, огляд ринку збуту, загальний підхід до організації виробництва, джерела сировини та матеріалів, тощо).

Свої пропозиції (зобов’язання) учасники подають комісії в письмовому вигляді, підписані заявником, скріплені печаткою або нотаріально посвідченим підписом, в запечатаному конверті.
У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди.

Детальна інформація:
(0456) 35-86-74
м. Біла Церква, вул. А.Шептицького, 2