Головна > Оголошення > Конкурс > Конкурс на право оренди приміщення вул. Леваневського, 55

Конкурс на право оренди приміщення вул. Леваневського, 55

Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради повідомляє, що конкурс на право укладення договору оренди на нежитлове приміщення площею — 48,7 м. кв, що знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55 відбудеться 03 січня 2017 року в приміщенні управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради.

Інформація про проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна опублікована в суспільно-політичному виданні «Главная газета».
Бажаючим прийняти участь у конкурсі, необхідно за 3 (три) робочих дні до дати проведення конкурсу подати до управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради такі документи:

1. Лист-заяву про участь у конкурсі;
2. Копія документу, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
3. Завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
4. Завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва-фізичної особи, платника єдиного податку;
5. Пропозиції щодо виконання умов конкурсу;
6. Пропозиції щодо розміру та терміну сплати орендної плати;
7. Додаткові зобов’язання щодо поліпшення, розвитку та експлуатації об’єкта;
8. Техніко-економічне обґрунтування укладення договору оренди (обсяг ресурсів, які будуть залучені, продукція, послуги, огляд ринку збуту, загальний підхід до організації виробництва, джерела сировини та матеріалів, тощо).

Свої пропозиції (зобовязання) учасники конкурсу подають конкурсній комісії в письмовому вигляді, підписані заявником, скріплені печаткою або нотаріально посвідченим підписом, в запечатаному конверті.

Детальна інформація:
(0456) 35-86-74
м. Біла Церква, вул. А.Шептицького, 2