Головна > Новини > Засідання комісії з розгляду питань стосовно списання майна

Засідання комісії з розгляду питань стосовно списання майна

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання комісії з розгляду питань стосовно списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква
26.10.2016 р. 16.00
м.Біла Церква
1. Розгляд звернення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» та документів до звернення щодо надання згоди на списання майна комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, яке перебуває на балансі закладу, прийняття рішення щодо надання чи відмову в наданні згоди на їх списання.
2. Розгляд звернення комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора та документів до звернення щодо надання згоди на списання майна комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, яке перебуває на балансі закладу, прийняття рішення щодо надання чи відмову в наданні згоди на їх списання.
3. Розгляд звернення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Аптека №113» та документів до звернення щодо надання згоди на списання майна комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, яке перебуває на балансі закладу, прийняття рішення щодо надання чи відмову в наданні згоди на їх списання.
4. Розгляд звернення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» та документів до звернення щодо надання згоди на списання майна комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква, яке перебуває на балансі закладу, прийняття рішення щодо надання чи відмову в наданні згоди на їх списання.