Головна > Новини > Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на 30.08.2021

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на 30.08.2021

 Мета проведення незалежної оцінки : визначення ринкової вартості об’єктів для цілей оренди

Об’єкти оцінки:

№ п/п Об’єкт                           Площа, м2 Місцезнаходження об’єкта Балансоутримувач об’єкта
1.          Нежитлове приміщення 81,1 Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55, приміщення 304 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційна контора № 7
2.          Частина нежитлової будівлі літ «А-2», «Б-2» (к.2-3, 2-4, 2-5) 146,5 Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 94 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг»
3.          Нежитлова будівля, Овочесховище, Г 922,2 Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 94 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку»

 

Дата оцінки: 31.07.2021р.

Замовник робіт: управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради

Платник робіт: управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки 1500 грн.

Строк виконання робіт: не більше 5 календарних днів від дати підписання договору про надання послуг з оцінки майна.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015р. № 2075 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018р. № 47). До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки. Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3 – 5 до Положення формами.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті не пізніше ніж за чотири дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2. Телефон для довідок: 5-35-31, 5-86-74.       

 Конкурс відбудеться 30.08.2021р. об 11.00 в приміщенні управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. А.Шептицького, 2.