Головна > Новини > Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на 04.05.2021

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на 04.05.2021

Мета проведення незалежної оцінки : визначення ринкової вартості об’єктів для цілей оренди

Об’єкти оцінки:

№ п/п Об’єкт Площа, м2 Місцезнаходження об’єкта Балансоутримувач об’єкта
1.          Частина водонапірної вежі 20,0 Київська обл., Білоцерківський р-н,

с. Шкарівка, вул. Миру, 4

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Світанок»
2.          Частина водонапірної вежі 20,0 Київська обл., Білоцерківський р-н,

с. Шкарівка, вул. Миру, 4

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Світанок»
3.          Нежитлові приміщення (к.№№1,3,4,5,6) 66,9 Київська обл., Білоцерківський р-н, смт. Терезине, вул. Шкільна, 2, приміщення 5 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Комунальник»
4.          Нежитлове приміщення № 343, що знаходиться на третьому поверсі нежитлової будівлі 38,6 Київська обл., м. Біла Церква, вул. Зелена, 21 Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області
5.          Нежитлове приміщення № 47А, що знаходиться на першому поверсі нежитлової будівлі 17,33 Київська обл., м. Біла Церква, б-р Княгині Ольги, 11 Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області

 

Дата оцінки: 30.04.2021р.

Замовник робіт: управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради

Платник робіт: управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки:      нежитлові приміщення (п. 1,2, 3 таблиці) — 2000 грн

нежитлові приміщення (п. 4,5 таблиці) — 1500 грн

Строк виконання робіт: не більше 5 календарних днів від дати підписання договору про надання послуг з оцінки майна.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015р. № 2075 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018р. № 47). До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки. Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3 – 5 до Положення формами.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті не пізніше ніж за чотири дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2. Телефон для довідок: 5-35-31, 5-86-74.       

Конкурс відбудеться 04.05.2021р. об 11.00 в приміщенні управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. А.Шептицького, 2.