Головна > Оголошення > Конкурс > Конкурс експертів на 26.03.2018

Конкурс експертів на 26.03.2018

Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки майна.

Мета  проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості предмета оренди:

  • вид транспортного засобу: атомобіль «ГАЗ»
  • марка та модель: «ГАЗ 3110»
  • Реєстраційний номер: 02848 КМ
  • обєм двигуна: 2445 куб
  • номер кузова: 311000Y0396154
  • рік випуску: 2000 року
  • балансоутримувач: комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Архітектурно — планувальне бюро» (Київська обл., м. Біла Церква, б-р. Олександрійський, 75)

 

Для участі в конкурсі претенденти подають до конкурсної комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

— заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

— копія установчого документа претендента;

До підтвердних документів належать:

— копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

— письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку, завірені їхніми особистими підписами;

— копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

— інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки майна. В тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт (не більше 5 робочих днів).

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсна документація приймається за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2 до 20.03.2018 року.

м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2, тел. (0456) 35-14-25.