Головна > Новини > Безхазяйні мережі > Безхазяйні мережі освітлення та інженерних мереж – електроустановок, вул. Ш. Алейхема, 86

Безхазяйні мережі освітлення та інженерних мереж – електроустановок, вул. Ш. Алейхема, 86

Оголошення №6

Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради повідомляє про постановку на облік безхазяйних водопровідних, каналізаційних (мереж водовідведення), місцевих (розподільчих) теплових мереж, зливної (дощової) каналізації, освітлення та інженерних мереж – електроустановок (трансформаторних підстанцій, повітряних ліній, кабельних ліній)

 

Найменування безхазяйного об’єкта, який взято на облік:   мережа зовнішнього електропостачання (надалі – безхазяйний об’єкт).

Місцезнаходження безхазяйного об’єкта: 09100,  Київська область, м. Біла Церква по  вул. Шолом-Алейхема, 86.

Опис безхазяйного об’єкта:  Мережа електропостачання  КЛ-0,4 кВ, АВВГ-3*35+1*10.

 

Термін перебування безхазяйного об’єкта на обліку — 3 (три) місяці з дня публікації цього оголошення.

Претензії, заявки щодо права на виявлений об’єкт, який перебуває на обліку як безхазяйний, приймаються Управлінням  комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. А. Шептицького, 2, — по 28 жовтня 2017 року.

Якщо протягом трьох місяців з дня опублікування оголошення власник виявленого безхазяйного об’єкта  не заявить про своє право і не буде знайдений, безхазяйний об’єкт переходить у власність територіальної громади міста Білої Церкви.

Довідки за тел.: (0456) 35-35-31, 35-14-25.